Набір проводиться у групи сертифікованої підготовки за Загальноєвропейськими рівнями з мовної освіти (А1, А2, В1, В2, С1) до складання іспитів на отримання сертифікатів рівня мовної підготовки.

Курс навчання обирається слухачем, залежно від його власних потреб і вхідного рівня володіння мовою (рівень визначається тестуванням) та поділяється на базовий курс іноземної мови рівня А1-В1(А1 –Beginner, А2 – Elementary, В1 – Intermediate) та поглиблений курс іноземної мови рівня В2-С1(В2 – Upper Intermediate, С1 – автоматичний - Advanced).

Навчальний курс розрахований на 72 (скорочений курс) або на 144 (повний курс) академічні години. Заняття проводяться в групах (3-8 чоловік) 2-3 рази на тиждень. «Центр навчання іноземних мов» є сертифікованим екзаменаційним центром. Після проходження курсу проводиться іспит на визначення рівня володіння іноземною мовою. За результатами іспиту слухач отримає сертифікат, складений двома мовами. Сертифікат про підтвердження рівня володіння іноземною мовою має безстрокову дію та приймається у Міністерстві освіти і науки України для присвоєння вчених звань доцента та професора, а також для включення у групу забезпечення спеціальності.

Детальна інформація за адресою:

Центральний корпус університету – вул. Кривоноса 2 каб. 85. або за телефоном – 0677284867