У приємних клопотах проходить січень 2020р. в ТНПУ. Студенти бакалаврату ще на канікулах, але саме зараз в університеті проходять урочисті церемонії вручення дипломів магістрам. 

Випуск-2020 - особливий, ювілейний, адже навесні Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка відзначатиме 80-річчя. Це знамення дата, але й університет знаменитий - найкращий! В рейтингу педагогічних ЗВО України він стабільно посідає друге місце, а на Тернопіллі в черговий раз отримав відзнаку довіри "Народний бренд-2019". 

А тим часом 1200 магістрів отримують дипломи, вітання, настановчі слова та добрі побажання від улюблених викладачів. Вони такі різні! Серйозні і замріяні, замислені і жартівливі. Лідери, активісти, фахівці. Щирі і небайдужі. Вони красиві і різні, як саме життя. Вражає і вік магістрів: наймолодшому з них 21, а найстаршому - 69 років. Вони вболівають за майбутнє України і вже зараз творять її сьогодення. 

Упевнені та усміхнені, талановиті та успішні, вони вирушають на самостійний шлях сповненими найрізноманітніших емоцій, серед яких нема місця суму. Адже випускний - не прощання. ТНПУ залишається для них домом. В університеті створена Асоціація випускників, тож усі вони залишатимуться "на зв'язку". А ще багато років проводиться моніторинг випускників, і за кількістю працевлаштованих ТНПУ також перший.

ТНПУ - це 10 факультетів, і різноманіття педагогічних та непедагогічних спеціальностей дає кожному можливість вибору відповідно до бажань і здібностей. Передбачене і післядипломне навчання - для охочих відкрите паралельне і перехресне навчання в аспірантурі за всіма напрямками як на денної, так і заочної форми. Те, що багато охочих отримують в університеті другу, а часом і третю освіту, цілком відповідає запитам сучасного світу. 

А зараз лунає музика, і магістри у святкових мантіях з омріяними дипломами намагаються зупинити на фото радісні миті. У добру, щасливу путь, дорогі випускники! Ви - найкращі! ТНПУ завжди з вами!