Привіт, дорогі вступники 2020 року! ТНПУ вітає вас з початком шалених змін у вашому житті! Перед вами зараз – цілий світ! Будьте певні, ви можете змінити його разом з нами! Готові? Вмикайте ґаджети, кличте своїх рідних і гайда на онлайн-гостини в ТНПУ!

Ми підготували для вас неймовірні сюрпризи: віртуальні знайомства, відеоконференції, 3Д-екскурсії, онлайн-зустрічі, презентації, новинки із світу трендових професії та ще багато цікавого. Ми допоможемо вам обрати не просто професію, а справу всього свого життя! 

Фестиваль професій «Гостини в ТНПУ» – вже традиція. Щороку він об’єднував у стінах університету тисячі абітурієнтів з усієї України. Цей рік попри всі труднощі не став винятком. Гостини відбудуться, зміниться лише звичний формат проведення на онлайн. Всі події відбуватимуться на офіційних каналах ТНПУ у соціальних мережах «Фейсбук», «Інстаграм», «Телеграм»,  «Ютуб», а також в режимі відеоконференцій за допомогою онлайн-платформи Zoom. 

Ми подбали про те, щоб ви встигнули познайомитись з якнайбільшою кількістю спеціальностей та змогли поставити всі питання, які вас цікавлять, безпосередньо деканам та викладачам. Тому фестиваль професій «Онлайн-гостини в ТНПУ» відбуватиметься на всіх факультетах в окремі дні. Будьте уважні, адже впродовж фестивалю відбудеться ІІ тур Всеукраїнської олімпіади ТНПУ-2020, завдяки участі в якій ви зможете здобути до 20 додаткових балів на ЗНО. І так, ловіть Програму фестивалю професій «Онлайн-гостини в ТНПУ», плануйте свій час так, щоб зустрічатись з нами якнайчастіше. 

Програма фестивалю професій «Онлайн-гостини в ТНПУ»

18 травня – факультет педагогіки і психології

19 травня – географічний факультет

20 травня – фізико-математичний факультет

21 травня – хіміко-біологічний факультет

22 травня – факультет мистецтв

25 травня – факультет іноземних мов

26 травня – інженерно-педагогічний факультет

27 травня – історичний факультет

28 травня – факультет фізичного виховання

29 травня – факультет філології і журналістики

Карантинні обмеження, на жаль, внесли свої корективи, тому наживо ми з вами обов’язково зустрінемось, але дещо пізніше. А зараз, дорогі вступники,  вивчайте нові напрями, знайомтеся з особливостями кожної професії, шукайте своє покликання!

І пам’ятайте! ТНПУ посідає топові позиції в усіх рейтингах з оцінки якості вищої освіти, кількості працевлаштованих випускників та місць державного замовлення вже декілька років поспіль. 

Ми цінуємо, любимо, пишаємось успіхами кожного свого студента! Будемо безмежно раді прийняти вас в свою дружню університетську родину! Ми найкращі! А ви з нами?