18 грудня 2019 р.  в ТНПУ завітав заступник Міністра освіти і науки  Єгор Андрійович Стадний. Студенти мали можливість поспілкуватися з Єгором Стадним в Освітньому хабі в рамках засідання Відкритого дискусійного клубу успішних людей.

Представив гостя присутнім ректор ТНПУ проф.Б.Б.Буяк, він же був модератором зустрічі.  

З перших хвилин зустрічі Єгор Андрійович заручився підтримкою молоді завдяки своїй щирості, доброзичливості і відкритості, розповівши про власну сім'ю і напружений графік роботи, який не дозволяє багато уваги приділяти донечці. 

Розмова була невимушеною, демократичною та інтерактивною: студенти мали можливість ставити запитання, а спікер відверто відповідав і, в свою чергу, раз у раз звертався з питаннями до аудиторії. 

Автора найкращого запитання очікував приємний подарунок - футболка з логотипом ТНПУ.

Регламент дозволяв торкатися найрізноманітніших тем. У полі уваги молоді були освіта і альтруїзм, академічна доброчесність і майбутнє суспільства, освітні субвенції, демографічна криза, педагогічна практика, гуманітарні та технічні науки, страх школярів перед ЗНО та батьківський вплив, про заробітну плату молодих вчителів та освітянську профспілку, навчання іноземних студентів, написання магістерських робіт та державні стандарти. 

Окремо спікер зупинився на стипендіальному забезпеченні студентів, зокрема на функціях академічної і соціальної стипендії та висловив свої міркування щодо адресності допомоги.  А ще детально відповів на питання щодо розмірів оплати за гуртожиток та матеріального забезпечення студмістечок.

Атмосфера зустрічі сприяла продовженню розмови, але шановні гості поспішали на потяг.

Наприкінці зустрічі Єгору Стадному  вручили посвідчення стейкхолдера, а ще він отримав подяку за особистий приклад і мотиваційний виступ та символічні брендові подарунки від ТНПУ.